top of page

Kolagen

"Co do svého těla zasadíš, to sklidíš"

Jedinečný kolagen se 7 mezinárodními patenty, který přirozeně zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky.

Jedinečný kolagen se 7 mezinárodními patenty,
který přirozeně zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky.

Velký hit zvaný KOLAGEN

Je opravdu nějaký rozdíl mezi nesčetnými kolagenovými produkty na trhu? To záleží na tom, koho se ptáte. S tolika protichůdnými informacemi od doplňkových společností, sociálních médií a vysoce profilovaných osobností je stále těžší a těžší vědět, čemu věřit.
Čtěte dále a dozvíte se překvapivou, vědecky podloženou pravdu, kterou ani většina odborníků v oboru nezná. Pravdu, za kterou mluví výsledky moje i mých přátel a klientů.
Kolagen je protein, který poskytuje strukturu buňkám a lze jej nalézt téměř v každé části lidského těla, zejména ve zdravé kůži, kloubech a pojivové tkáni. Vaše tělo začne snižovat produkci kolagenu ve vašich 20 letech. Ve skutečnosti ztrácíte každý rok asi 1 % kolagenu, takže ve věku 50 let máte téměř o 30 % méně kolagenu než ve věku 20 let a téměř o 50 % méně kolagenu ve věku 70 let.
Ztráta kolagenu je vnitřním faktorem číslo jedna, který přispívá k patrným známkám stárnutí. Jakmile se začne rozpadat, intracelulární matrice ztratí svou tuhost a strukturální podporu, což vede ke vzniku ochablé kůže a vrásek, nepohodlí v kloubech, stresu šlach a vazů a ovlivňuje oči, nehty, vlasy, dásně a dokonce i zdraví trávicího traktu.
Kolagen jako nutriční složku lze zařadit do jedné z několika skupin v závislosti na jeho typu, zdroji a výrobních procesech.

"Jedinečná generace kolagenu"

LIQUID BIOCELL®

Jedná se o jedinečný čistý kolagen se 7 mezinárodními patenty, který přirozeně zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky.
Liquid BioCell® je jedinečný kolagen typu II, který nahrazuje typický hydrolyzovaný hovězí, vepřový nebo mořský kolagen, jenž najdeme ve většině receptur. Obsahuje přirozenou kombinaci vysoce vstřebatelného kolagenu s kyselinou hyaluronovou a chondroitin sulfátu v koncentracích, které zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky. Je klinicky dokázáno, že mění způsob stárnutí. Je klinicky prokázáno, že mění způsob stárnutí a přináší pozoruhodné výhody pro klouby a pro pokožku.
MIKROMOLEKULY NAŠE TĚLO DOKÁŽE VSTŘEBAT Ve svém přirozeném stavu jsou molekuly kolagenu příliš velké na to, aby je tělo účinně vstřebalo. Collagen/HA Matrix ® využívá jedinečný, patentovaný Bio-Optimized™ výrobní proces k dosažení ideální velikosti molekul, dokonce nad rámec toho, co umožňuje typický hydrolizovaný kolagen.
Tato patentovaná složka, podporovaná multipatentovanou technologií Collagen/HA Matrix®, je přirozeně odvozena z kuřecí hrudní chrupavky a je hydrolyzována pomocí patentovaného výrobního procesu Bio-Optimized™ k dosažení ideální mikromolekuly. Výsledkem je přirozeně zvýšená biologická dostupnost. Biologická dostupnost má přímý vliv na to, jak prospěšný doplněk je, protože měří, jak účinně látka vstupuje do oběhového systému těla. Příjem živin nestačí; musí být absorbován, aby se získal jakýkoli přínos, takže biologická dostupnost doplňku může být stejně důležitá, ne-li více, než to, co může tvrdit jeho nutriční označení.

Máme 4 typy kolagenů. Každý je specifický svým složením a dbá na potřeby uživatele. 

DŮLEŽITÉ!!!

Pokud půjdete zkoušet kolagen Liquid Biocell, dejte si závazek, že ho budete brát pravidelně alespoň 90 dní, abyste viděli výsledky. Každé tělo je jiné. Co jednomu funguje hned, u druhého může trvat měsíce, protože nemáme všichni stejnou startovací pozici, a hodně záleží, jak jsme se ke svému tělu chovali už dříve.

KOLAGEN TRIM

Trim získal prestižní ocenění jako
Nejlepší produkt pro řízení hmotnosti v r. 2018.

První na světě jako kombinace 2 technologií, která brání ukládání tuku, snížení tvorby tukových buněk, zlepšení svalového tonusu a obnovení mladistvé pokožky.

1.Technologie – CLA(konkurovaná kyselina linolová) pro urychlení redukce tuku
Bylo klinicky prokázáno, že CLA (konjugovaná kyselina linolová) rostlinného původu snižuje tělesný tuk. CLA nejen podporuje metabolismus, ale především pomáhá blokovat přechod tuku z krevního řečiště do tukových buněk.
Je to taková bariéra proti ukládání tuku do podkoží. Transportuje tuky, a to jak z potravy, tak i z podkoží, do svalů. Tady jsou tuky využívány jako zdroj energie pro fyzickou energii, ale také pro podporu svalových buněk a jejich růstu.

Laicky řečeno, CLA nedovolí ukládání podkožních tukových buněk.

Konjugovaná kyselina linolová má kromě těchto vlastností i spoustu blahodárných vlivů na naše tělo. Je protirakovinotvorná, posiluje imunitu, potlačuje alergie na potraviny, zmírňuje pocity hladu a má preventivní účinky proti osteoporóze a revmatické artritídě. Jinak zdrojem CLA v Trimu jsou semena slunečnice.

2.Technologie Collagen/HA Matrix® Technology
– pro zlepšení svalového tonusu a obnovu mladistvé pokožky, podporuje správné fungování svalů, kloubů, vazů, střev, očí, kůže atd.

Multipatentovaná technologie Collagen/HA Matrix Technology doplňuje hladiny kolagenu a HA (kyseliny hyaluronové) ve vysoce vstřebatelné formě, obnovuje mladistvou pokožku a podporuje kondici kloubů a svalů.

kolagen TRIM podporuje metabolismus tuků:

 • Zabraňuje ukládání buněčného tuku

 • Podporuje redukci tukových buněk

 • Zlepšuje pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus.

 • Podporuje zdravou chrupavku a pojivovou tkáň.

 • Snižuje výskyt vrásek, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti.

 • Obnovuje mladistvou pleť

 • Podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí.

 • Snižuje hyaluronidázu, enzym, který má vliv na stárnutí pokožky.

 • Příjemná přírodní ovocná příchuť.

 • Žádný cukr ani sacharidy = nula kalorií

 • Pouze 1lžíce(15ml) denně

Příchutě TRIMU : vanilka, čokoláda, mango

IMG_8479-2
275583366_10225867189296679_585046068179517276_n-1
277782009_10226018252313160_1806095997474203831_n

Využijte 15min konzultace
zdarma!

Konzultace

Nevíš, jak s kolagenem začít? Neboj se mi zavolat, nebo napsat SMS. Společně projdeme všechny postupy a provedu tě světem kolagenu krok za krokem!

+420 604 208 821

bottom of page