top of page

Katalog produktů

IMG_3916.HEIC
IMG_3881.jpg

Sportovní obruč

Naše cvičící obruč není jen fitness nástrojem, ale i klíčem k exkluzivním výhodám. Zakoupíte-li ji, získáte věrnostní kredity, které můžete využít k účasti na našem online kurzu s obručí zdarma.

Woudie®

Woudie je ručně vyrobené prkno z 100% bukového dřeva, které svým designem vyniká na českém trhu. Může sloužit jako balanční fitness pomůcka, hračka, lavečka nebo dekorační kousek. Jeho využití záleží jen na vás, ale jedno je jisté: s Woudie budete spokojeni.

family pack_edited.jpg
DSC04837 (1).JPG
Produkt 1.jpg
6N8A9849.JPG
6N8A0205.JPG
6N8A0191.JPG

Cvičící set (Blok, Podložka, Pásek)

Tento cvičební set je ideální pro strečink, jógu, zlepšení rovnováhy a gymnastická cvičení. Stačí mít chuť na pohyb a zdravý životní styl – bez ohledu na vaši úroveň. S tímto setem můžete začít cvičit ihned, ať už jste začátečník nebo zkušený cvičenec.

Jóga pásek

Nabízíme vynikající jóga pásek, který vám pomůže zlepšit pohodlí při provádění cvičení a urychlit vaše pokroky ve józe. S délkou 2,5 metru je ideální pro různé cvičební pozice a protažení.

6N8A0206.JPG
IMG_3902.HEIC

Masážní míček

Masážní míček je kompaktní a ergonomicky navržený produkt, který lze využít nejen pro masáž, ale i pro cvičení. Jeho hlavním účelem je uvolnit svaly, zmírnit bolest a zlepšit flexibilitu.

Čelenka Centra Pohybu

Užij si pohodlnost a styl během cvičebních seancí s naší Čelenkou Centra Pohybu. Tato elegantní čelenka nejen zabraňuje, aby ti vlasy padaly do obličeje, ale také ti bude inspirativně připomínat důležitost pohybu a zdraví.

profilovkatop.jpg
IMG_3835.HEIC

Detoxikační sůl

Odstartuj svou detoxikační kůru a připoj se k těm, co sůl vyzkoušeli. Je jemná svým přírodním nerafinovaným zdrojem soli. Vyniká svým čistým složením bez obsahu zbytečných konzervantů či barviv.

Daflex

Daflex je inovativní cvičební pomůcka pro cvičení bez tělocvičny. Pomáhá posílit a protáhnout svaly.

IMG_9012.HEIC

Poptávkový formulář na produkty
(pokud máte zájem o produkty CP vyplňte formulář)

Děkujeme za odeslání!
Ozveme se Vám co nejdříve.

bottom of page