top of page
Výlet na koloběžkách do Vídně!
Výlet na koloběžkách do Vídně!

Datum a čas bude upřesněn

|

Vídeň

Výlet na koloběžkách do Vídně!

Zažijte Vídeň jako nikdy předtím! Nasedněte na autobus, vyložte koloběžky a vyrážejte za dobrodružstvím se zkušeným českým průvodcem.

Čas a místo

Datum a čas bude upřesněn

Vídeň, Vídeň, Rakousko

O události

🛴 Výlet na koloběžkách do Vídně s Českým průvodcem! 🇦

Zažijte nezapomenutelný den plný dobrodružství a objevování krás Vídně na koloběžkách! Nasedněte s námi na autobus a nechte se převézt do srdce rakouské metropole. Po příjezdu vás čekají speciální koloběžky připravené na pohodlný průzkum města.

🌆 Prohlídka s místním průvodcem:Vaše dobrodružství začne hned po vyložení koloběžek. Získáte jedinečný pohled na historická a moderní místa Vídně z pohodlí svého koloběžkového sedla. Náš instruktor, rozený Vídeňan, vám přiblíží zajímavé faktoidy, příběhy a místní tajemství v češtině, aby bylo vaše putování co nejzajímavější.

🏰 Navštívíme ikonická místa:Projedeme krásnými ulicemi historického centra, obdivujte majestátní hrad Schönbrunn, a nezapomeneme na slavný vídeňský Prátr s jeho charakteristickým ruským kolem. Vídeňské bulváry, náměstí a zahrady budou před vámi ožívat díky fascinujícím vyprávěním našeho průvodce.

🍽️ Přestávka na rakouské kulinářské pochoutky:Nechte se unést vůní a chutěmi vídeňských kaváren nebo si dopřejte tradiční rakouskou kuchyni v některé z místních restaurací. Vaše chuťové buňky budou nadšené!

🌇 Závěrečná etapa a návrat:Po celodenním objevování se vrátíme k autobusu a vydáme se zpět do Česka kolem osmé hodiny večerní. S úsměvem na tváři a plnými dojmů z krásné Vídně se budete cítit, jako byste prožili jedinečný zážitek na koloběžkách s českým průvodcem!

🔗 Rezervujte si své místo na tomto vzrušujícím výletě ještě dnes a připravte se na nezapomenutelný zážitek ve Vídni na koloběžkách! 🌟

Sdílet událost

bottom of page